/Files/images/харч.png

Шкільні роки – час бурхливого росту, безупинного фізичного і розумового розвитку. Швидкий ріст, постійний рух, напружена розумова діяльність – все це ставить перед організмом підвищені вимоги, спричинюючись до великих витрат енергії. Для росту і забезпечення нормальної життєдіяльності організму серед інших факторів неабияке значення має режим харчування.

У 2022 році за кошти бюджету м. Харкова буде продовжено забезпечення безкоштовними сніданками учнів початкової школи, дітей пільгових категорій (дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з малозабезпечених сімей, дітей, учасників антитерористичної операції (операції об'єднаних сил)) та першокласників молоком гарантованої якості

Вартість харчування з 01.01.2022 (відповідно Рішення виконачого комітету Харківської міської ради від 24.11.2021 №928)

Для учнів 1-4-х класів (сніданок) - не більше 16 грн.

Для учнів 1-го класу безкоштовне харчування молоком - не більше 9 грн.

Для учнів 1-11 класів пільгового контингенту, у тому числі дітей учасників антитерористичної операції (операції об'єднаних сил):

- 1-4-ті класи, які відвідують ГПД - не більше 22 грн.;

- 5-11-ті класи (обід) - не більше 22 грн.

За кошти батьків для учнів 5-11 класів від 22 грн. (за вибором у щоденному меню)

Графік роботи шкільної їдальні

Їдальня працює - з 07:30 до 15:30